![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fredericks | |
![]() |
Film Freak - 503 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2010
Location: Brisbane, Queensland, Australia
|

| 30 | The Crow (1994) - May 16, 2012 |
| 93 | Lost in Translation (2003) - May 13, 2012 |
| 90 | The Cove (2009) - May 03, 2012 |
| 0 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - May 03, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 02, 2012 |
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Apr 29, 2012 |
| 89 | MASH (1970) - Apr 29, 2012 |
| 90 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Apr 27, 2012 |
| 60 | I Am Legend (2007) - Apr 27, 2012 |
| 15 | Behind Enemy Lines (2001) - Apr 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |