Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
FreeG
Movie Buff - 316 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2007
Location: Switzerland
Recent Rankings
88 Into the Wild (2007) - Jun 13, 2011
87 Tropic Thunder (2008) - Jun 13, 2011
88 The Whole Ten Yards (2004) - Jun 13, 2011
91 Red (2010) - Jun 13, 2011
76 Cop Out (2010) - Jun 13, 2011
88 Surrogates (2009) - Jun 13, 2011
78 Planet 51 (2009) - Jun 13, 2011
88 A Fish Called Wanda (1988) - Jun 13, 2011
85 Shrek the Third (2007) - Jun 13, 2011
86 Shrek Forever After (2010) - Jun 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with FreeG. Why not go rank more films, then come back and check it out again?