![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Frejs | |
![]() |
Movie Buff - 327 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2012
Location: Frederiksberg, Denmark, Denmark
|

| 85 | Into the Abyss (2011) - Apr 11, 2012 |
| 70 | Play It Again, Sam (1972) - Apr 01, 2012 |
| 60 | Scanners (1981) - Apr 01, 2012 |
| 30 | Xanadu (1980) - Apr 01, 2012 |
| 75 | Mulholland Drive (1999) - Feb 15, 2012 |
| 70 | Wild at Heart (1990) - Feb 15, 2012 |
| 85 | Inland Empire (2006) - Feb 15, 2012 |
| 62 | The Stranger (1946) - Jan 25, 2012 |
| 95 | Oslo, August 31st (2011) - Jan 25, 2012 |
| 80 | Trafic (1971) - Jan 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |