![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Frission | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | 28 Days Later (2002) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Oct 06, 2009 |
| 100 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Seabiscuit (2003) - Oct 06, 2009 |
| 85 | X-Men: The Last Stand (2006) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Night Watch (2004) - Oct 06, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Oct 06, 2009 |
| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Oct 06, 2009 |
| 75 | Mallrats (1995) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |