Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Frogzilla
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
92 Raging Bull (1980) - Jul 07, 2011
90 Let the Right One In (2008) - Jul 07, 2011
85 Badlands (1973) - Jul 07, 2011
88 Son of Rambow (2008) - Jul 07, 2011
91 Whale Rider (2002) - Jul 07, 2011
92 Chinatown (1974) - Jul 02, 2011
50 The Matrix Revolutions (2003) - Jul 02, 2011
50 The Matrix Reloaded (2003) - Jul 02, 2011
96 The Matrix (1999) - Jul 02, 2011
85 Super 8 (2011) - Jul 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Frogzilla. Why not go rank more films, then come back and check it out again?