![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FrozenSolid2 | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2010
Location: Scranton, PA, USA
|

| 1 | Clue (1985) - Jun 12, 2010 |
| 4 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 12, 2010 |
| 5 | Back to the Future Part III (1990) - Jun 12, 2010 |
| 3 | Disturbia (2007) - Jun 12, 2010 |
| 2 | Rollerball (2002) - Jun 12, 2010 |
| 4 | Training Day (2001) - Jun 12, 2010 |
| 5 | There Will Be Blood (2007) - Jun 12, 2010 |
| 4 | Flags of Our Fathers (2006) - Jun 12, 2010 |
| 4 | Superbad (2007) - Jun 12, 2010 |
| 3 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Jun 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |