![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Frumpkin | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2010
Location: UK
|

| 81 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Dec 06, 2010 |
| 68 | The Dark Knight (2008) - Dec 06, 2010 |
| 81 | Saving Private Ryan (1998) - Dec 06, 2010 |
| 71 | Fight Club (1999) - Dec 06, 2010 |
| 72 | Jurassic Park (1993) - Dec 06, 2010 |
| 70 | Memento (2001) - Dec 06, 2010 |
| 58 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 06, 2010 |
| 80 | American Beauty (1999) - Dec 06, 2010 |
| 78 | Layer Cake (2004) - Dec 06, 2010 |
| 74 | Children of Men (2006) - Dec 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |