![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fuengi | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: UK
|

| 85 | The Princess Bride (1987) - Nov 04, 2009 |
| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - Nov 04, 2009 |
| 76 | 8 Mile (2002) - Nov 04, 2009 |
| 68 | Jarhead (2005) - Nov 04, 2009 |
| 91 | The Shining (1980) - Nov 04, 2009 |
| 87 | Volver (2006) - Nov 04, 2009 |
| 77 | The Prestige (2006) - Nov 04, 2009 |
| 82 | Troy (2004) - Nov 04, 2009 |
| 82 | As Good As It Gets (1997) - Nov 04, 2009 |
| 77 | The Conversation (1974) - Nov 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |