![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FunKiller | |
![]() |
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Countess (2009) - Dec 09, 2009 |
| 75 | Taken (2009) - Dec 01, 2009 |
| 75 | Veronika Decides to Die (2009) - Dec 01, 2009 |
| 90 | Gamer (2009) - Nov 06, 2009 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Nov 02, 2009 |
| 80 | American Psycho (2000) - Nov 02, 2009 |
| 75 | Reign of Fire (2002) - Nov 02, 2009 |
| 85 | 3:10 to Yuma (2007) - Nov 02, 2009 |
| 85 | Felon (2008) - Nov 02, 2009 |
| 90 | The Machinist (2004) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |