![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Funkameleon | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2011
Location: Colorado Springs, CO, USA
|

| 98 | Jurassic Park (1993) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 09, 2011 |
| 89 | The Matrix (1999) - Jun 09, 2011 |
| 96 | Blade Runner (1982) - Jun 09, 2011 |
| 97 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jun 09, 2011 |
| 78 | The Last Samurai (2003) - Jun 09, 2011 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 09, 2011 |
| 87 | The Prestige (2006) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Juno (2007) - Jun 09, 2011 |
| 30 | 50 First Dates (2004) - Jun 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |