Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Funkhauser
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: USA
Recent Rankings
98 Forrest Gump (1994) - Sep 17, 2010
84 Uncle Buck (1989) - Sep 17, 2010
92 Patton (1970) - Sep 17, 2010
88 Unforgiven (1992) - Sep 17, 2010
98 Major League (1989) - Sep 17, 2010
82 Jerry Maguire (1996) - Sep 17, 2010
95 Casino (1995) - Sep 17, 2010
92 The Ladykillers (2004) - Sep 17, 2010
78 Stigmata (1999) - Sep 17, 2010
75 Shallow Hal (2001) - Sep 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Funkhauser. Why not go rank more films, then come back and check it out again?