Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
FuzLogix
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2009
Location: Newtown, Powys, UK
Recent Rankings
85 Iron Man (2008) - Feb 09, 2009
85 Lifted (2006) - Feb 09, 2009
70 The Prestige (2006) - Feb 09, 2009
99 The Matrix (1999) - Feb 09, 2009
90 eXistenZ (1999) - Feb 09, 2009
65 Hollow Man (2000) - Feb 09, 2009
68 Dumb and Dumber (1994) - Feb 09, 2009
75 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Feb 09, 2009
50 Coming to America (1988) - Feb 09, 2009
65 Ghostbusters (1984) - Feb 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with FuzLogix. Why not go rank more films, then come back and check it out again?