Fuzzywuzzy

fuzzywuzzy
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2013
Location: Mesa, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 38% Brazil (1985) - Rated 10 Oct 2013
60 30% No Country for Old Men (2007) - Rated 09 Oct 2013
15 8% The Man from Nowhere (2010) - Rated 09 Oct 2013
65 38% Dawn of the Dead (1978) - Rated 09 Oct 2013
65 38% The Passion of Anna (1969) - Rated 09 Oct 2013
70 51% Three Colors: Red (1994) - Rated 09 Oct 2013
55 25% Up (2009) - Rated 09 Oct 2013
40 18% The Matrix (1999) - Rated 09 Oct 2013
60 30% Blood Simple (1984) - Rated 09 Oct 2013
60 30% The Iron Giant (1999) - Rated 09 Oct 2013