![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fythian | |
![]() |
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2010
Location: Canada
|

| 0 | To Kill a Mockingbird (1962) - Apr 05, 2010 |
| 90 | Enchanted (2007) - Apr 05, 2010 |
| 95 | Taken (2009) - Apr 05, 2010 |
| 100 | Arsenic and Old Lace (1944) - Apr 05, 2010 |
| 15 | Tenacious D: The Complete Masterworks (2003) - Apr 05, 2010 |
| 75 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Apr 05, 2010 |
| 0 | Urban Legends: Final Cut (2000) - Apr 05, 2010 |
| 40 | Duck Dodgers in the 24½th Century (1953) - Apr 05, 2010 |
| 15 | The Exorcist: The Version You've Never Seen (2000) - Apr 05, 2010 |
| 35 | Next (2007) - Apr 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |