![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GBREIS | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2010
Location: Brazil
|

| 90 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Apr 22, 2012 |
| 85 | Gone (2012) - Apr 22, 2012 |
| 100 | Man on a Ledge (2012) - Apr 21, 2012 |
| 70 | Memento (2001) - Apr 19, 2012 |
| 85 | O Palhaço (2011) - Apr 14, 2012 |
| 100 | Gattaca (1997) - Apr 14, 2012 |
| 85 | The Adventures of Tintin (2011) - Apr 14, 2012 |
| 85 | What's Your Number? (2011) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Young Adult (2011) - Apr 07, 2012 |
| 65 | The Change-Up (2011) - Apr 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |