![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GEARSX | |
![]() |
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2008
Location: ISTANBUL, Turkey, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: Thankx Good Sites
| |

| 100 | Infernal Affairs (2002) - May 20, 2009 |
| 80 | Schindler's List (1993) - May 20, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 20, 2009 |
| 78 | Blood Diamond (2006) - May 20, 2009 |
| 88 | Hasip ile nasip (1976) - May 20, 2009 |
| 77 | Gangs of New York (2002) - May 20, 2009 |
| 85 | Ah nerede (1975) - May 20, 2009 |
| 80 | The Game (1997) - May 20, 2009 |
| 92 | Gandhi (1982) - May 18, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - May 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |