GGplato

ggplato
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2013
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 0% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Idiocracy (2006) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Drive (2011) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Gran Torino (2008) - Rated 03 Feb 2013
60 0% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 03 Feb 2013
60 0% Take Shelter (2011) - Rated 03 Feb 2013
70 0% A History of Violence (2005) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Generation Kill (2008) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Kick-Ass (2010) - Rated 03 Feb 2013
80 0% Dredd (2012) - Rated 03 Feb 2013