Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
GSW
Movie Buff - 433 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Better Off Dead... (1985) - Dec 08, 2007
72 To Live and Die in L.A. (1985) - Dec 08, 2007
77 Grumpy Old Men (1993) - Dec 08, 2007
66 Three Amigos! (1986) - Dec 08, 2007
74 What Women Want (2000) - Dec 08, 2007
62 Flash Gordon (1980) - Dec 08, 2007
67 Teen Wolf (1985) - Dec 08, 2007
68 Overboard (1987) - Dec 08, 2007
61 Under Siege (1992) - Dec 08, 2007
70 Home Alone (1990) - Dec 08, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with GSW. Why not go rank more films, then come back and check it out again?