![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GXL | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: USA
|
| 74 | The Usual Suspects (1995) - Dec 12, 2009 |
| 69 | JFK (1991) - Dec 12, 2009 |
| 68 | The Notebook (2004) - Dec 12, 2009 |
| 61 | Cruel Intentions (1999) - Dec 12, 2009 |
| 95 | Rushmore (1998) - Dec 12, 2009 |
| 62 | Chasing Amy (1997) - Dec 12, 2009 |
| 55 | Idle Hands (1999) - Dec 12, 2009 |
| 10 | What Happens in Vegas... (2008) - Dec 12, 2009 |
| 88 | Dazed and Confused (1993) - Dec 12, 2009 |
| 76 | Stripes (1981) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |