![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Galina | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2011
Location: Jersey
|

| 52 | Die Hard (1988) - Oct 20, 2011 |
| 30 | Titanic (1997) - Oct 20, 2011 |
| 85 | American Gangster (2007) - Oct 19, 2011 |
| 95 | Amélie (2001) - Oct 19, 2011 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 19, 2011 |
| 90 | Carandiru (2003) - Oct 19, 2011 |
| 91 | Amores Perros (2000) - Oct 19, 2011 |
| 80 | Thor (2011) - Oct 19, 2011 |
| 90 | I Am Number Four (2011) - Oct 19, 2011 |
| 65 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Oct 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |