Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Galva
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
Recent Rankings
43 Saw III (2006) - Feb 14, 2010
89 In Bruges (2008) - Feb 14, 2010
85 The Thing (1982) - Feb 14, 2010
56 Planet of the Apes (2001) - Feb 14, 2010
70 Hot Shots! Part Deux (1993) - Feb 14, 2010
76 Toy Story (1995) - Feb 14, 2010
58 Insomnia (2002) - Feb 14, 2010
56 Signs (2002) - Feb 14, 2010
45 Public Enemies (2009) - Feb 14, 2010
53 The Aviator (2004) - Feb 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Galva. Why not go rank more films, then come back and check it out again?