GamZze

gamzze
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2008
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 64% Ivan's Childhood (1962) - Rated 15 Sep 2008
90 2% Mulholland Drive (2001) - Rated 15 Sep 2008
98 26% L'avventura (1960) - Rated 15 Sep 2008
95 11% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 15 Sep 2008
97 20% Oldboy (2003) - Rated 15 Sep 2008
95 11% Apocalypse Now (1979) - Rated 15 Sep 2008
100 64% Bicycle Thieves (1948) - Rated 15 Sep 2008
100 64% Rashomon (1950) - Rated 15 Sep 2008
100 64% Wild Strawberries (1957) - Rated 15 Sep 2008
100 64% The Seventh Seal (1957) - Rated 15 Sep 2008