Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Garp
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: Çorum, Turkey
Recent Rankings
80 8MM (1999) - Feb 15, 2009
85 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Feb 15, 2009
80 X2: X-Men United (2003) - Feb 15, 2009
65 Exorcist: The Beginning (2004) - Feb 15, 2009
85 Hannibal (2001) - Feb 15, 2009
90 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Feb 15, 2009
85 Stargate (1994) - Feb 15, 2009
98 American Pie 2 (2001) - Feb 15, 2009
65 The Omen (2006) - Feb 15, 2009
70 Sister Act (1992) - Feb 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Garp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?