GarthLandow

garthlandow
Movie Buff - 429 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 67% Kuroneko (1968) - Rated 24 Dec 2015
84 73% They Live by Night (1948) - Rated 24 Dec 2015
83 67% Superstar: The Karen Carpenter Story (1987) - Rated 24 Dec 2015
80 42% Onibaba (1964) - Rated 24 Dec 2015
83 67% Alien (1979) - Rated 24 Dec 2015
81 56% The Battle of Chile: Part 1 (1975) - Rated 24 Dec 2015
90 91% Mon oncle (1958) - Rated 24 Dec 2015
78 19% Stray Dog (1949) - Rated 24 Dec 2015
80 42% All That Heaven Allows (1955) - Rated 24 Dec 2015
80 42% Rebecca (1940) - Rated 24 Dec 2015