![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gathris | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2009
|

| 85 | Jumper (2008) - Oct 01, 2009 |
| 95 | Galaxy Quest (1999) - Oct 01, 2009 |
| 85 | Flight of the Navigator (1986) - Oct 01, 2009 |
| 85 | Sphere (1998) - Oct 01, 2009 |
| 95 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 01, 2009 |
| 80 | Johnny Mnemonic (1995) - Oct 01, 2009 |
| 75 | Spider-Man 3 (2007) - Oct 01, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Oct 01, 2009 |
| 60 | Ghost Rider (2007) - Oct 01, 2009 |
| 60 | Speed (1994) - Oct 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |