![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gatt | |
![]() |
Cinema Addict - 1074 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Rocketeer (1991) - Aug 21, 2009 |
| 70 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Aug 21, 2009 |
| 78 | Real Genius (1985) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Gone Baby Gone (2007) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Taken (2009) - Aug 21, 2009 |
| 40 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Aug 21, 2009 |
| 40 | The Producers (2005) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Baseketball (1998) - Aug 21, 2009 |
| 70 | The Karate Kid, Part II (1986) - Aug 21, 2009 |
| 80 | The Lion King (1994) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |