Gballcor

gballcor
Movie Buff - 302 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2013
Location: IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 48% The Good Girl (2002) - Rated 02 Jul 2013
79 71% The New Guy (2002) - Rated 02 Jul 2013
80 85% Yes Man (2008) - Rated 02 Jul 2013
78 48% Gigantic (2008) - Rated 02 Jul 2013
79 71% Our Idiot Brother (2011) - Rated 02 Jul 2013
77 24% Your Highness (2011) - Rated 02 Jul 2013
78 48% Invictus (2009) - Rated 02 Jul 2013
79 71% The Informant! (2009) - Rated 02 Jul 2013
79 71% We Bought a Zoo (2011) - Rated 02 Jul 2013
78 48% Contagion (2011) - Rated 02 Jul 2013