![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gdavis | |
![]() |
Chao - 18 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2011
Location: New bern, Nc, USA
|

| 85 | Iron Man (2008) - Dec 17, 2011 |
| 87 | Punisher: War Zone (2008) - Dec 17, 2011 |
| 85 | Iron Man 2 (2010) - Dec 17, 2011 |
| 78 | Captain America: The First Avenger (2011) - Dec 17, 2011 |
| 100 | Four Brothers (2005) - Dec 17, 2011 |
| 82 | Live Free or Die Hard (2007) - Dec 17, 2011 |
| 84 | Die Hard 2 (1990) - Dec 17, 2011 |
| 78 | Die Hard (1988) - Dec 17, 2011 |
| 94 | The Bourne Ultimatum (2007) - Dec 17, 2011 |
| 92 | The Bourne Supremacy (2004) - Dec 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |