Gechal

gechal
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 10 May 2012
Location: California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 39% The Karate Kid (1984) - Rated 17 May 2012
95 64% The Karate Kid (2010) - Rated 17 May 2012
90 39% The Next Karate Kid (1994) - Rated 17 May 2012
90 39% The Karate Kid, Part III (1989) - Rated 17 May 2012
90 39% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 17 May 2012
95 64% Catch Me If You Can (2002) - Rated 17 May 2012
10 3% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 17 May 2012
60 6% Precious (2009) - Rated 17 May 2012
70 9% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 17 May 2012
90 39% Flubber (1997) - Rated 17 May 2012