Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
GeesMaarten
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2008
Location: Aarschot, Belgium, Belgium
Recent Rankings
85 Planet Terror (2007) - Jan 04, 2011
87 28 Weeks Later... (2007) - Jan 04, 2011
90 Dune (1984) - Jan 04, 2011
95 Waterworld (1995) - Jan 04, 2011
87 Avatar (2009) - Jan 04, 2011
90 WALL·E (2008) - Jan 04, 2011
94 Jurassic Park (1993) - Jan 04, 2011
82 2012 (2009) - Jan 04, 2011
85 Planet of the Apes (1968) - Jan 04, 2011
80 Honey I Blew Up the Kid (1992) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with GeesMaarten. Why not go rank more films, then come back and check it out again?