Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Genova
Movie Buff - 273 Films Ranked
Member Since: May 26, 2008
Location: Broomall, PA, USA
Recent Rankings
85 Gran Torino (2008) - Jul 19, 2009
90 Watchmen (2009) - Jul 19, 2009
85 Hero (2002) - Jul 19, 2009
80 8 Mile (2002) - May 29, 2008
90 Army of Darkness (1993) - May 28, 2008
80 Bride of Chucky (1998) - May 28, 2008
85 Shooter (2007) - May 28, 2008
75 Saw III (2006) - May 28, 2008
75 Batman & Robin (1997) - May 28, 2008
95 The Graduate (1967) - May 28, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Genova. Why not go rank more films, then come back and check it out again?