![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GeoGriffin | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2009
Location: ny, USA
|

| 80 | Total Recall (1990) - Sep 01, 2009 |
| 90 | Men in Black II (2002) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Training Day (2001) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Sep 01, 2009 |
| 70 | Waterworld (1995) - Sep 01, 2009 |
| 65 | Saw (2004) - Sep 01, 2009 |
| 40 | Turner & Hooch (1989) - Sep 01, 2009 |
| 70 | Twister (1996) - Sep 01, 2009 |
| 85 | Pink Floyd The Wall (1982) - Sep 01, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |