![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GeorgeKaplan | |
![]() |
Film Freak - 976 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2008
Location: Los Angeles, California, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Golden Compass (2007) - Nov 24, 2008 |
| 88 | Duel (1971) - Nov 24, 2008 |
| 90 | Angel Heart (1987) - Nov 24, 2008 |
| 95 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Nov 24, 2008 |
| 73 | Heavy Metal (1981) - Nov 24, 2008 |
| 87 | Abbott and Costello Meet Frankenstein (1948) - Nov 24, 2008 |
| 90 | Kundun (1997) - Nov 24, 2008 |
| 88 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Nov 24, 2008 |
| 85 | Dangerous Liaisons (1988) - Nov 24, 2008 |
| 87 | Master of the Flying Guillotine (1975) - Nov 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |