Geromesteel

geromesteel
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I hate spam.

more Recent Ratings

90% The Prestige (2006) - Rated 05 Sep 2015
66% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 05 Sep 2015
15% Children of Men (2006) - Rated 05 Sep 2015
36% Clerks (1994) - Rated 05 Sep 2015
6% Die Another Day (2002) - Rated 05 Sep 2015
66% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 05 Sep 2015
6% Men in Black (1997) - Rated 05 Sep 2015
36% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 05 Sep 2015
66% The Italian Job (2003) - Rated 05 Sep 2015
6% The Punisher (2004) - Rated 05 Sep 2015