Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Geruana
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2011
Location: Brazil
Recent Rankings
78 Hancock (2008) - Jul 11, 2011
79 The Addams Family (1991) - Jul 11, 2011
30 Shark Tale (2004) - Jul 11, 2011
58 The Terminal (2004) - Jul 11, 2011
40 The Dark Knight (2008) - Jul 11, 2011
62 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jul 11, 2011
65 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 11, 2011
40 Twister (1996) - Jul 11, 2011
50 The Matrix Revolutions (2003) - Jul 11, 2011
75 Catch Me If You Can (2002) - Jul 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Geruana. Why not go rank more films, then come back and check it out again?