Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ghazal 713
Movie Buff - 452 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
30 The Omen (1976) - Apr 05, 2012
10 Limitless (2011) - Apr 05, 2012
60 The Social Network (2010) - Apr 05, 2012
60 Sin City (2005) - Apr 05, 2012
5 The Mask (1994) - Apr 05, 2012
55 V for Vendetta (2006) - Apr 05, 2012
10 Maid in Manhattan (2002) - Apr 05, 2012
45 Michael Clayton (2007) - Apr 05, 2012
5 Tron: Legacy (2010) - Apr 05, 2012
50 Breakfast at Tiffany's (1961) - Apr 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ghazal 713. Why not go rank more films, then come back and check it out again?