Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gibi
Movie Buff - 428 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2006
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Mission: Impossible (1996) - Jan 09, 2010
75 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jan 09, 2010
80 Red Planet (2000) - Jan 09, 2010
85 Amélie (2001) - Jan 09, 2010
70 Watchmen (2009) - Jan 09, 2010
50 Drag Me to Hell (2009) - Jan 09, 2010
95 Avatar (2009) - Jan 09, 2010
75 The General's Daughter (1999) - Jul 24, 2009
75 Wild Wild West (1999) - Jul 24, 2009
80 Jumanji (1995) - Jul 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gibi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?