![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gidalte | |
![]() |
Movie Buff - 284 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2008
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Sep 03, 2009 |
| 89 | De la guerre (2008) - Sep 03, 2009 |
| 95 | Red Desert (1964) - Sep 03, 2009 |
| 85 | Star Trek (2009) - Sep 03, 2009 |
| 10 | Nome Próprio (2007) - Aug 27, 2009 |
| 85 | The Host (2006) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Delta (2008) - Aug 27, 2009 |
| 90 | La Belle personne (2008) - Aug 10, 2009 |
| 92 | Lovers of the Arctic Circle (1998) - Aug 10, 2009 |
| 92 | Caótica Ana (2007) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |