![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Giel | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2011
Location: Itegem, Belgium, Belgium
|

| 83 | In Time (2011) - Mar 06, 2012 |
| 95 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Mar 01, 2012 |
| 91 | Midnight in Paris (2011) - Feb 29, 2012 |
| 87 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Feb 29, 2012 |
| 83 | Layer Cake (2004) - Feb 18, 2012 |
| 87 | Hasta la Vista! (2011) - Feb 11, 2012 |
| 88 | Gran Torino (2008) - Feb 11, 2012 |
| 85 | The Name of the Rose (1986) - Feb 10, 2012 |
| 80 | From Dusk Till Dawn (1996) - Oct 14, 2011 |
| 91 | Bullhead (2011) - Oct 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |