Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Giles
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2009
Location: Brantford, Ontario, Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Warriors (1979) - Dec 07, 2010
90 Inglourious Basterds (2009) - Nov 15, 2009
60 The Simpsons Movie (2007) - Jul 05, 2009
100 Taxi Driver (1976) - Jul 05, 2009
65 Constantine (2005) - Jul 05, 2009
85 300 (2007) - Jul 05, 2009
90 V for Vendetta (2006) - Jul 05, 2009
80 Cast Away (2000) - Jul 05, 2009
70 Eagle Eye (2008) - Jul 04, 2009
80 Slumdog Millionaire (2008) - Jul 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Giles. Why not go rank more films, then come back and check it out again?