Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 100 worst films of 2008...
the Blog DVD Report - July 27th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Gilly
Cinema Addict - 1440 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2008
Location: Berlin, Germany
Message Sent!
500 characters left
Bio: I love movies :D
Recent Rankings
50 Shutter Island - Jul 24, 2010
Mini-Review: Brilliant acting but stupid and dead-boring story
60 Clash of the Titans - Jul 20, 2010
60 Ca$h - Jul 18, 2010
80 The Men Who Stare at Goats - Jul 18, 2010
80 Up in the Air - Jul 18, 2010
70 You Kill Me - Jul 14, 2010
60 Daylight - Jul 05, 2010
30 The White Ribbon - Jun 09, 2010
Mini-Review: boring as hell
80 Road to Perdition - Jun 06, 2010
70 In the Electric Mist - Jun 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gilly. Why not go rank more films, then come back and check it out again?