Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
GimpChimp
Movie Buff - 417 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2006
Location: USA
Recent Rankings
70 Spider (2002) - Feb 18, 2012
75 American Psycho (2000) - Feb 18, 2012
45 Rounders (1998) - Feb 18, 2012
85 Short Cuts (1993) - Feb 04, 2012
67 Attack the Block (2011) - Feb 04, 2012
77 Billy Liar (1963) - Feb 04, 2012
60 The Lookout (2007) - Feb 04, 2012
74 Kill List (2011) - Feb 04, 2012
65 Half Nelson (2006) - Feb 04, 2012
82 Punch-Drunk Love (2002) - Feb 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with GimpChimp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?