Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Girondo
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2008
Location: Buenos Aires, Argentina
Recent Rankings
100 Barry Lyndon (1975) - Oct 29, 2008
100 Paths of Glory (1957) - Oct 29, 2008
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 29, 2008
100 A Clockwork Orange (1971) - Oct 29, 2008
100 The Shining (1980) - Oct 29, 2008
100 La Dolce vita (1960) - Oct 29, 2008
100 (1963) - Oct 29, 2008
100 Fellini's Roma (1972) - Oct 29, 2008
100 Solaris (1972) - Oct 29, 2008
100 The Sacrifice (1986) - Oct 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Girondo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?