Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Giroro
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: May 17, 2009
Location: Utah, USA
Recent Rankings
35 The Wizard of Oz (1939) - May 18, 2009
Mini-Review: I'm sick of this movie.
63 Corky Romano (2001) - May 18, 2009
Mini-Review: "I should buy a boat!"
40 Jetsons: The Movie (1990) - May 18, 2009
34 Into the Blue (2005) - May 18, 2009
45 The Ring (2002) - May 18, 2009
Mini-Review: a little scary i guess, which is better than most of these J-horror remakes can say (or was this one Korean?)
56 Blue Streak (1999) - May 18, 2009
Mini-Review: Yo Tendo un gato los pantelones
20 Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - May 18, 2009
Mini-Review: Jews Christmas Adam Sandler Animation = bad Idea
34 Osmosis Jones (2001) - May 18, 2009
44 Ice Age: The Meltdown (2006) - May 18, 2009
24 Hocus Pocus (1993) - May 18, 2009
Mini-Review: Should be banned from schools.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Giroro. Why not go rank more films, then come back and check it out again?