![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Giskard | |
![]() |
Film Freak - 892 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2011
Location: İzmir, Turkey
|

| 87 | The Avengers (2012) - May 06, 2012 |
| 55 | Eylül (2011) - Apr 27, 2012 |
| 90 | Nar (2011) - Apr 26, 2012 |
| 77 | Young Adult (2011) - Mar 21, 2012 |
| 88 | Take Shelter (2011) - Mar 20, 2012 |
| 77 | John Carter (2012) - Mar 14, 2012 |
| 86 | Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Mar 11, 2012 |
| 88 | The Artist (2011) - Feb 26, 2012 |
| 95 | Hugo (2011) - Feb 25, 2012 |
| 90 | Shame (2011) - Feb 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |