![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Glomp | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2010
Location: Birmingham, Alabama, USA
|

| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 08, 2010 |
| 87 | Pulp Fiction (1994) - Mar 08, 2010 |
| 75 | Stalag 17 (1953) - Mar 08, 2010 |
| 85 | For a Few Dollars More (1965) - Mar 08, 2010 |
| 80 | A Fistful of Dollars (1964) - Mar 08, 2010 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Mar 08, 2010 |
| 65 | The Dark Knight (2008) - Mar 08, 2010 |
| 80 | Good Will Hunting (1997) - Mar 07, 2010 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 07, 2010 |
| 65 | Little Miss Sunshine (2006) - Mar 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |