![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gloverman86 | |
![]() |
Film Freak - 591 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Lookout Mountain, TN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: College student
| |

| 99 | 8½ (1963) - Sep 16, 2009 |
| 83 | Oliver! (1968) - Sep 07, 2009 |
| 68 | Duplicity (2009) - Sep 05, 2009 |
| 85 | Ben-Hur (1959) - Sep 01, 2009 |
| 90 | Roman Holiday (1953) - Sep 01, 2009 |
| 71 | Julia (2009) - Aug 28, 2009 |
| 81 | Adam's Rib (1949) - Aug 28, 2009 |
| 68 | Sleepless in Seattle (1993) - Aug 28, 2009 |
| 90 | King Kong (1933) - Aug 27, 2009 |
| 84 | Bonnie and Clyde (1967) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |