![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Glugz | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2009
Location: Madrid, Spain
|

| 85 | Crank: High Voltage (2009) - May 15, 2010 |
| 85 | Final Destination (2000) - May 15, 2010 |
| 90 | 2012 (2009) - May 15, 2010 |
| 85 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - May 15, 2010 |
| 85 | I Am Legend (2007) - May 15, 2010 |
| 65 | Hero (2002) - May 15, 2010 |
| 75 | Final Destination 2 (2003) - May 15, 2010 |
| 65 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 15, 2010 |
| 85 | American Pie (1999) - May 15, 2010 |
| 75 | The Exorcist (1973) - May 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |