![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
GnatMan | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2010
Location: Sarasota, Fl, USA
|
|
Bio: Care to come up and view my one eyed Albino Boa?
| |

| 50 | Knocked Up (2007) - Aug 08, 2010 |
| 75 | Uncle Buck (1989) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Contact (1997) - Aug 08, 2010 |
| 94 | WALL·E (2008) - Aug 08, 2010 |
| 75 | The New World (2005) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Braveheart (1995) - Aug 08, 2010 |
| 88 | Horton Hears a Who! (2008) - Aug 08, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 08, 2010 |
| 78 | Panic Room (2002) - Aug 08, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |