Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gnom
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2009
Location: Munich, Bavaria, Germany
Recent Rankings
60 Astérix et Cléopâtre (1968) - Mar 20, 2009
50 Rollerball (2002) - Mar 20, 2009
77 Blow (2001) - Mar 20, 2009
86 Shaolin Soccer (2001) - Mar 20, 2009
0 Super Size Me (2004) - Mar 11, 2009
70 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 11, 2009
76 Band of Brothers (2001) - Mar 11, 2009
78 Blue Crush (2002) - Mar 11, 2009
40 Seven Years in Tibet (1997) - Mar 11, 2009
76 Independence Day (1996) - Mar 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gnom. Why not go rank more films, then come back and check it out again?